Грузинський ресторан
"Хінкальня Тархун"

Ресторан  ●  Бар  ●  Кальян  ●  Караоке  ●  Доставка страв

Про нас

“Хінкальня Тархун” – це  затишний грузинський ресторан в самому серці Одеси – Аркадії, в якому завжди панує радісна та дружня атмосфера Грузії, повністю поринути в яку ви зможете завдяки  кулінарним шедеврам, які готуються по традиційним грузинським рецептам, а унікальний інтер’єр буде сприяти приємному візиту. 

Гості нашого  ресторану не залишаються байдужими до високого рівня обслуговування та якості кухні і завжди з задоволенням повертаються до нас.

В нашому ресторані гості також можуть розслабитися замовивши смачний кальян, весело провести час в караоке, відсвяткувати сімейні урочистості та корпоративні свята

Вишуканий
смак страв

Якісне обслуговування

Швидка
доставка

Демократичні
ціни

8
6_2
7
man

Меню ресторану "Хінкальня Тархун"

Страви, які готують за традиційними грузинськими рецептами з використанням спецій і приправ, спеціально привезених з Грузії.

1
9
man2

Доставка страв Грузинської кухні в Одесі

Ресторан – “Хінкальня Тархун” надає послугу доставки грузинської кухні в Одесі и Одеській  області. 

 

Кальян

Не відмовляйте собі в задоволенні  – замовляйте розслаблюючий кальян з імпортним тютюном, зробленим на Ваш смак

Легші  варіанти:

Міцніши варіанти:

Фруктові чаші:

Охолодження:

Караоке

Проведіть відмінно час в компанії друзів, виконуючи улюблені композиції, в комфортному та атмосферному залі – караоке ресторану “Тархун”

Режим работи:

Особливості:

Вартість:

Резерв столів:

Наш інтер’єр

Відгуки

Нам очень понравилось❣ Очень приветливый персонал, приятная обстановка, вкуснейшая разнообразная грузинская кухня, очень нежный, ароматный и сочный шашлык, большой выбор горячих блюд, мясных и рыбных, салатов и закусок.
Galyna Nebova
Посетитель
Прекрасное, радушное место. Проголодавшихся путников тепло встретили, обрадовала атмосфера, чисто, просторно(что сейчас немаловажно) Приветливая, внимательная Анастасия помогла найти нам не только уютное место для посадки ,но и в выборе блюд. Подали быстро, вкусно, красиво. Вкусно всё!! Обязательно вернёмся сюда опять!
Света Демчук
Посетитель
Пару раз ужинали в этом приятном и комфортном заведении. Все было очень вкусно. Персонал очень вежливый и приятный. Интерьер приятно удивляет, интересный и забавный, такого я не видел ещё нигде. Постоянно играет красивая грузинская музыка, что делает прибывание в заведении более комфортным.
Александр Давыдов
Посетитель